BookWorld

Online Slot Book Of Golden Sands Zdarma

Základní vlastnosti Book of Golden Sands

Datum vydání hry 02.09.2022 Možnost gambling Ne
Poskytovatel softwaru Pragmatic Play Počet válců 6
RTP 96,46% Minimální sázka 0,10
Bonusy ve hře Ano Maximální sázka 100
Volná zatočení ve hře Ano Výplatní řady 729
Funkce automatického hraní Ano Bonusové funkce Volná zatočení, Speciální symboly Wild and Scatter, Multiplier
Možnost rychlého točení Ano
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Stručné shrnutí výherního automatu Book of Golden Sands

Společnost Pragmatic Play se rozhodla být chytrá. Věděla, že nemůže vytvořit další online výherní automaty zasazené do starověkého Egypta, aniž by přidala něco, co by je ozvláštnilo, a tak je zde šest válců namísto standardních pěti a 729 způsobů výhry, což dalece přesahuje běžné výherní řady. Symbol Wild má násobitel a bezplatná kola mají rozšiřující se symboly. Čtěte dále naši recenzi slotu Book of Golden Sands a všude najdete překvapení.

Klady

  • Neobvyklé uspořádání 6x3
  • Působivých 729 způsobů výhry
  • Poměrně vysoké RTP 96,46 %.
  • Zatočení zdarma s expandujícími symboly Wild

Nevýhody

  • Vysoká variance může být pro některé příliš riskantní

Téma výherního automatu Book of Golden Sands

Pokud jste již někdy hráli online automaty, pravděpodobně jste se setkali alespoň s jednou hrou zasazenou do prostředí zlatých chrámů, pyramid a písků starověkého Egypta. Možná jste dokonce hráli automat Book of.... Pokud ano, nebude pro vás téma hry Book of Golden Sands velkým překvapením.

Grafika a animace

Po obou stranách kotlů hoří louče a osvětlují stinný posvátný prostor, kde závěsy a sloupy rámují sochy bohů. Za nimi se otevírá poušť a obloha. Podobně je tomu i na válcích, kde se bohové a faraoni spojují s lesklými a barevnými drahokamy s vyrytými hieroglyfy. O rozproudění krve se stará dunivý rytmus bubnů; když se hudba skutečně rozjede, slibuje dobrodružství.

Hrát Book of Golden Sands

Jak můžete hrát Book of Golden Sands?

Většina online automatů zdarma Pragmatic Play má stejné základní rozložení. Začněte vlevo dole, kde najdete tlačítko pro ztlumení zvuku a nabídku, která vede na obsáhlejší stránku s nastavením. Najdete zde také regulátor sázek, který se skládá ze symbolů plus a minus. Ty najdete také na hlavní obrazovce. Když přijde čas na hru, můžete stisknout tlačítko roztočení, aby se válce jednou otočily.

Funkce slotu Book of Golden Sands

Zde najdete rychlé roztočení, spořič baterie, okolní hudbu, zvukové FX, úvodní obrazovku a historii hry. Ve hře se nachází také funkce automatická hra, díky které si můžete nastavit počet automatických kol. To můžete provést v režimu turbo nebo rychlého roztočení, ale nemůžete zahrnout limity.

Bonusy ve hře Book of Golden Sands

Pragmatic Play nezapomněli ani na nabídku bonusů ve hře. Najdete zde symboly scatter, wild a dokonce multiplier. Čekají na vás také zatočení zdarma.

Volná zatočení zdarma

Na první pohled vypadá jako standardní kolo zatočení zdarma, které najdete v mnoha online automatech. Tři symboly Scatter spustí bonusovou hru, která začíná 10 bezplatnými roztočeními. Zajímavé je, že se náhodně vybere jeden symbol, který se rozšíří a může se zvětšit tak, že vyplní celý válec. K dispozici máte také potenciálně neomezený počet opakování a funkci si můžete koupit.

Výplatní tabulka

Symbol Výplata
Faraon

6 x 10

5 x 5

4 x 3,50

3 x 2

Horus

6 x 8

5 x 4

4 x 3

3 x 1,80

Kleopatra

6 x 6

5 x 3,50

4 x 2,50

3 x 1,50

Kobra

6 x 5

5 x 3

4 x 2

3 x 1,20

Modrý šperk

6 x 4

5 x 2,50

4 x 1,50

3 x 0,90

Náhrdelník

6 x 4

5 x 2,50

4 x 1,50

3 x 0,90

Červený symbol

6 x 3

5 x 2

4 x 1

3 x 0,70

Modrý symbol

6 x 3

5 x 2

4 x 1

3 x 0,70

Fialový symbol

6 x 2,50

5 x 1,50

4 x 0,70

3 x 0,50

Zlatý symbol

6 x 2,50

5 x 1,50

4 x 0,70

3 x 0,50

Zelený symbol

6 x 2,50

5 x 1,50

4 x 0,70

3 x 0,50

Book of Golden Sands hraní zdarma

V případě, že se chcete bavit zdarma, bez použití vlastního rozpočtu pro sázky, můžete hrát Book of Golden Sands demo verzi. V tom případě nebudete sázet skutečné peníze, ale můžete si užít hru bez omezení, ale i bez skutečných výher.

Hrajte Book of Golden Sands slot z mobilu

Protože se jedná o poměrně nový výherní automat, je celkem jasné, že bude hraní bude umožněno i hráčům, kteří preferují mobilní sázení. Book of Golden Sands je naprosto kompatibilní s iOS i Android telefony.

Závěrečné shrnutí Book of Golden Sands

Online automat Book of Golden Sands může vypadat jako další hra s egyptskou tématikou, ale to bychom tento kreativní slot nesměli vyzkoušet na vlastní pěst. Slot nabízí nestandardní rozvržení, upřímně řečeno ohromně vysoký počet způsobů výhry a mimořádně zajímavé bonusové funkce a bezplatná zatočení. Rozhodně doporučujeme tento slot vyzkoušet.

Ohodnoťte slot a zanechte svůj komentář