BookWorld

Online Slot Book Of Dead Zdarma

Základní vlastnosti Book of Dead

Datum vydání hry 01.07.2007 Možnost gambling Ano
Poskytovatel softwaru Play’n‘Go Počet válců 5
RTP 96,2% Minimální sázka 0,10
Bonusy ve hře Ano Maximální sázka 50
Volná zatočení ve hře Ano Výplatní řady 10
Funkce automatického hraní Ano Bonusové funkce Volná zatočení, Speciální symboly Wild and Scatter
Možnost rychlého točení Ano
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Stručné shrnutí výherního automatu Book of Dead

Zdaleka nemusíme zdůrazňovat, že na trhu existuje mnoho online automatů, které se zaměřují na téma starověkého Egypta. Book of Dead automat od Play’n’Go vám nabídne rozvržení skládající se z 5 válců, a 3 řad. Kromě toho hra obsahuje celkem 10 výherních řad, na které můžete vsadit. Book of Dead je rozhodně jedním z těch automatů, které by měl každý alespoň jednou vyzkoušet. Přečtěte si, jak naše Book of Dead slot recenze vyhodnotila kvality této online hry.

Klady

  • Vysoce kvalitní grafika a animace
  • Volná zatočení a speciální symboly
  • Velký potenciál na výhru

Nevýhody

  • Pouze jedna bonusová funkce

Téma výherního automatu Book of Dead

Slot je kompletně zaměřený na tématiku starověkého Egypta, kterou najdete ve všech aspektech hry. Hlavní protagonista Rich Wild vás vezme na cestu starověkým Egyptem, kde budete objevovat hrobky faraonů a historické poklady, které vám přinesou skvělé výhry.

Grafika a animace

Cílem hry se silným příběhem je připojit se k Richi Wildovi, zkušenému dobrodruhovi, na misi, jejímž cílem je odemknout hrobku a objevit Knihu mrtvých. Zvuková stopa je rytmická a buduje očekávání během funkce Volných zatočení, kde jsou možné větší výhry. Po grafické stránce se jedná o skvěle zpracovanou hru, která i přes starší datum vydání nijak nenudí a nezaostává na kvalitě.

Hrát Book of Dead

Jak můžete hrát slot Book of Dead?

Výherní automat Book of Dead má 5 válců, 3 řady a 10 výherních řad. Můžete se rozhodnout hrát s 10 výherními řadami nebo jen s 1 výherní řadou. S 5 válci a 3 řadami můžete vytvářet výherní kombinace, když získáte 3 nebo více stejných symbolů na kterékoli z 10 výherních řad, počínaje válcem 1. Pokud chcete, můžete kliknout na tlačítko Auto Play a automaticky odehrát 10 až 100 roztočení.

Funkce slotu Book of Dead

Na válcích se objevuje 11 různých symbolů. Je tu 9 běžných symbolů a 1 symbol scatteru pro volná kola (chrám), který zároveň funguje jako symbol Wild. K dispozici máte A, K, Q, J a 10 královských symbolů, stejně jako Hora (sokolího boha), Anubise (boha mrtvých), Osirise (mimo jiné boha plodnosti, posmrtného života a života) a samotného Riche Wilda.

Bonusy ve hře Book of Dead

Symbol knihy je zároveň symbol Scatter a Wild. Když funguje jako symbol Wild, nahrazuje jakýkoli symbol a pomáhá hráčům vytvořit výherní kombinaci. Jako symbol Scatter spustí kniha bonusovou hru až 10 volných zatočení, která se aktivuje, když kdekoli na válcích padnou současně alespoň 3 symboly Scatter.

Volná zatočení zdarma

Před zahájením bonusových zatočení zdarma je náhodně vybrán obyčejný symbol, který bude během celého kola fungovat jako speciální rozšiřující symbol. Jakmile hráči získají výhry za běžné výherní kombinace, může se speciální symbol rozšířit a pokrýt všechny tři pozice na válcích. Speciální symbol se rozšíří pouze tehdy, když lze na aktivních výherních řadách vyhrát další výhry. Rozšířené symboly se nemusí objevit vedle sebe, aby vytvořily výherní kombinaci.

Výplatní tabulka

Symbol Výplata
10

5 x 100

4 x 25

3 x 5

J

5 x 100

4 x 25

3 x 5

Q

5 x 100

4 x 25

3 x 5

K

5 x 150

4 x 40

3 x 5

A

5 x 150

4 x 40

3 x 5

Faraon

5 x 2000

4 x 400

3 x 40

2 x 5

Anubis

5 x 750

4 x 100

3 x 30

2 x 5

Osiris

5 x 750

4 x 100

3 x 30

2 x 5

Rich Wilde

5 x 5000

4 x 1000

3 x 100

2 x 10

Zlatá kniha/Scatter symbol

5 x 200

4 x 20

3 x 2

Hrajte Book of Dead demo

Pokud budete chtít nejdříve vyzkoušet automatu a na vlastní kůži si osahat jeho funkce a základní ovládání, pak můžete využít demo Book of Dead verzi, ve které hrajete zdarma, bez použití vlastních peněz.

Hrajte Book of Dead hra z mobilu

Velkou výhodou tohoto populárního slotu je také jeho kompatibilita s mobilními zařízeními. Stačí tak, abyste si na stránce vašeho oblíbeného online kasina vyhledali Book of Dead a můžete začít hrát klidně z mobilu, kdykoli a odkudkoli.

Závěrečné shrnutí Book of Dead

Neumíme si představit lepší hru, která by představovala Play'n GO v celé jeho kráse. Od nádherné grafiky až po vestavěné vychytávky a bonusy je Book of Dead prostě působivá hra. Když navíc vezmete v úvahu, že vám poskytuje možnost získat masivní výhry, je v ní mnohem víc potenciálu zaujmout jak nové, tak ostřílené hráče.

Ohodnoťte slot a zanechte svůj komentář