BookWorld

Online Slot Book Of Fortune Zdarma

Základní vlastnosti Book of Fortune

Datum vydání hry 15.11.2014 Možnost gambling Ano
Poskytovatel softwaru Amatic Počet válců 5
RTP 96% Minimální sázka 10
Bonusy ve hře Ano Maximální sázka 1000
Volná zatočení ve hře Ano Výplatní řady 10
Funkce automatického hraní Ano Bonusové funkce Volná zatočení, Speciální symboly Wild and Scatter
Možnost rychlého točení Ano
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Stručné shrnutí výherního automatu Book of Fortune

Magické a fantasy automaty jsou oblíbené mezi hráči, kteří při hraní hledají mystického rozptýlení. Nejenže máte šanci vyhrát slušnou sumu peněz, ale můžete se se slotem Book of Fortune od Amatic také nechat unést na dobrodružnou výpravu, která celkovému zážitku ze hry dodává mnohem více zábavy.

Klady

  • Zatočení zdarma ve hře
  • Rozšiřující symboly, scatter and wild
  • Originální téma a grafika

Nevýhody

  • Chybí multiplier
  • Nemá další bonusové funkce

Téma výherního automatu Book of Fortune

Book of Fortune přináší hraní výherního automatu s detaily fantasy prvků, jako jsou čarodějové, sovy, hrady a tajemná kniha. Nechybí ani dívka, která vypadá velmi tajemně a celému příběhu dodává na záhadnosti.

Grafika a animace

Hra Book of Fortune byla vydána v roce 2014 a její grafika vypadá poněkud zastarale. Ilustrace jsou dobře zpracované, ale nevyrovnají se realistické grafice, kterou nyní obsahují novější hrací automaty. Pokud však nehledáte automat, který je supermoderní, Book of Fortune by pro vás mohl mít dokonalý vzhled.

Hrát Book of Fortune

Jak můžete hrát Book of Fortune slot?

První věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je, že Book of Fortune má 10 nastavitelných výherních řad. Je zde také několik dalších možností, které mohou ovlivnit způsob hry. Úplně vlevo najdete možnost Automatické spuštění. Tu lze zapnout nebo vypnout jednoduchým kliknutím a umožňuje roztočení válců bez nutnosti pokaždé klikat. Slot je velmi jednoduchý na ovládání a snadno si hru osvojíte.

Funkce slotu Book of Fortune

Příjemným prvkem hry Book of Fortune je funkce gamble. Když získáte výhru, budete vyzváni, abyste si vsadili nebo vybrali. Když si vyberete možnost collect, vaše výhry se převedou rovnou na váš zůstatek, nebo si vyberete možnost gamble a můžete se pokusit uhodnout barvu hrací karty a zvýšit tak svou výhru.

Bonusy ve hře Book of Fortune

Hráči mají k dispozici několik funkcí, počínaje Wild. Ten vám poskytne výplatu za tři, čtyři a pět stejných symbolů a nahradí také všechny ostatní symboly, aby vám pomohl vytvořit výherní kombinaci.

Volná zatočení zdarma

Aby se bonusová zatočení zdarma spustila, musí na válcích padnout alespoň tři symboly Scatter (kniha). Nezáleží na tom, kolik symbolů Scatter funkci spustí, získáte 10 bezplatných roztočení. Před zahájením bonusové hry bude během volných kol jeden z běžných symbolů rozšiřujícím symbolem. Rozšiřující symbol pokryje celé válce a vyplatí se kdekoli na válcích. Funkci je možné spustit znovu.

Výplatní tabulka

Symbol Výplata
Žena

5 x 5000

4 x 1000

3 x 100

2 x 10

Čaroděj

5 x 750

4 x 100

3 x 30

2 x 5

Kniha

Scatter a Wild symbol

5 x 2000

4 x 200

3 x 20

Zámek

5 x 2000

4 x 400

3 x 40

2 x 5

Sova

5 x 750

4 x 100

3 x 30

2 x 5

A

5 x 150

4 x 40

3 x 5

K

5 x 150

4 x 40

3 x 5

Q

5 x 100

4 x 25

3 x 5

J

5 x 100

4 x 25

3 x 5

10

5 x 100

4 x 25

3 x 5

Book of Fortune hraní zdarma

Hráči mají často pocit, že si před skutečnou sázkou za použití vlastního rozpočtu, chtějí vyzkoušet sázení na nečisto. To je možné velmi snadno díky Book of Fortune demo verzi slotu, kde hrajete zdarma bez použití vlastních peněz.

Hrajte Book of Fortune z mobilu

Protože si Amatic uvědomuje zájme hráčů o hraní na mobilech, i tento slot si můžete z vašeho oblíbeného online kasina zahrát na vašem mobily. Je kompatibilní pro hraní na mobilech s iOS i Android systémem.

Závěrečné shrnutí Book of Fortune

Online sloty Amatic mají pověst solidních her a Book of Fortune není výjimkou. Možná nemá nejlepší grafiku, ale díky funkcím a celkové hratelnosti je to příjemný automat, u kterého můžete strávit zábavný čas.

Ohodnoťte slot a zanechte svůj komentář