BookWorld

Online Slot Book Of Fallen Zdarma

Základní vlastnosti Book of Fallen

Datum vydání hry 18.11.2021 Možnost gambling Ano
Poskytovatel softwaru Pragmatic Play Počet válců 5
RTP 96,5% Minimální sázka 0,1
Bonusy ve hře Ano Maximální sázka 50
Volná zatočení ve hře Ano Výplatní řady 10
Funkce automatického hraní Ano Bonusové funkce Volná zatočení, Speciální symboly Wild and Scatter, Multiplier
Možnost rychlého točení Ano
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Stručné shrnutí výherního automatu Book of Fallen

Book of Fallen je výherní automat od společnosti Pragmatic Play s atraktivním tématem starověkého Egypta. Tento výherní automat, který se hraje na pěti válcích se třemi řadami, nabízí hráčům deset pevných výherních řad, na kterých mohou získat výherní kombinace. Hra obsahuje zábavné kolo zatočení zdarma s expandujícími divokými symboly. Této Book of Fallen slot recenzi se podrobněji věnujeme funkcím a charakteristikám tohoto výherního automatu.

Klady

  • Zajímavé téma
  • Zatočení zdarma
  • Možnost zakoupení přístupu k bonusovým funkcím

Nevýhody

  • Vysoká volatilita není pro každého

Téma výherního automatu Book of Fallen

Hráči, pokud chcete "vstoupit do propasti temných záhad" nebo "prolézt katakombami plnými prokletí", pak pro vás Pragmatic Play má přesně to, co potřebujete. Slot Book of Fallen je další slot ve stylu "Book of" se do starověkého Egypta vrací ty nejostřílenější dobrodruhy.

Grafika a animace

Book of Fallen je jedním z těch výherních automatů s opravdu krásným tématem a grafikou. I graficky téma vychází ze staroegyptského dobrodružství a sleduje eskapády našeho neohroženého a pohledného průzkumníka. Na válcích vidíme ikonické symboly, jako jsou Tutanchamon a Anubis, a navíc je tu nádherně zpracované pozadí doplněné egyptskou architekturou a dokonce i pobíhajícím škorpiónem. Soundtrack je klasickým příkladem toho, co byste očekávali, že uslyšíte v dobrodružném příběhu s tématikou starověkého Egypta.

Hrát Book of Fallen

Jak můžete hrát Book of Fallen slot?

Připojte se k průzkumníkovi na jeho výpravě v několika rychlých krocích:

  • Nejprve si nastavte výši sázky stisknutím ikony hamburger menu v levém dolním rohu obrazovky a následně tlačítek + a - po obou stranách ukazatele celkové sázky.
  • Stisknutím symbolu "i" vpravo od nabídky hamburger se podíváte na tabulku výplat.
  • Úroveň zvuku můžete nastavit stisknutím ikony reproduktoru vlevo dole.
  • Hráči, kteří chtějí používat automatickou hru, stiskněte tlačítko automatické hry pod tlačítkem Start, čímž se zobrazí nastavení konfigurace.
  • Pokud chcete hrát ručně, stačí po dokončení hry stisknout tlačítko Start.

Funkce slotu Book of Fallen

Na válcích tohoto slotu Book of Fallen je devět pravidelných symbolů: badatel, Tutanchamon, Anubis, symbol ankh (klíč života) a obvyklé hrací karty od desítky do esa. K dispozici je také symbol Book of Fallen, který funguje jako scatter a wild. Umožňuje přístup k bezplatným roztočením a nahrazuje jakýkoli jiný symbol na válcích.

Bonusy ve hře Book of Fallen

Hra obsahuje scatter a wild symboly, které vám pomohou získat extra zatočení zdarma. Na začátku zatočení zdarma si hráči musí vybrat symbol, který se má rozšířit. Tento speciální expandující symbol vertikálně zaplní svůj válec, kdykoli se stane součástí výherní kombinace. Další možností je zakoupení samotného bonusového kola za 100násobek vaší sázky. Tím se okamžitě spustí 10 bezplatných kol.

Volná zatočení zdarma

Tento automat nabízí možnost vyhrát bezplatná zatočení. Abyste získali deset bezplatných roztočení, musíte kdekoli na válcích získat tři nebo více symbolů Book of Fallen, a získat je můžete i opakovaně.

Výplatní tabulka

Symbol Výplata
Objevitel

5 x 1000

4 x 200

3 x 20

2 x 20

Tutanchamon

5 x 400

4 x 80

3 x 8

2 x 1

Anubis

5 x 150 000

4 x 20

3 x 6

2 x 1

Ank

5 x 150

4 x 20

3 x 6

2 x 1

A

5 x 30

4 x 8

3 x 1

K

5 x 30

4 x 8

3 x 1

Q

5 x 20

4 x 5

3 x 1

J

5 x 20

4 x 5

3 x 1

10

5 x 20

4 x 5

3 x 1

Kniha Scatter a Wild symbol

Hrajte Book of Fallen zdarma

Pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet hraní tohoto slotu s vysokou volatilitou zcela zdarma, je dostupná Book of Fallen demo verze, ve které nepotřebujete skutečné peníze, abyste si mohli užít roztočení válců a radost ze hry.

Hrajte Book of Fallen z mobilu

Velkou výhodou tohoto podařeného slotu je také možnost hrát z mobilních telefonů, protože slot je kompatibilní s iOS a Android systémy, takže si budete moci zahrát kdykoli a kdekoli, jednoduše z vašeho mobilu.

Závěrečné shrnutí Book of Fallen

Book of Fallen je jedním z nejlepších video automatů, které jsme hráli. Téma je krásné a hra je zábavná, a navíc dobře zpracovaná. Obzvlášť se nám líbí, že si hráči mohou koupit přístup k bonusovým funkcím. Pravidla jsou snadno pochopitelná, ovšem vysoká volatilita hry nemusí být pro každého.

Ohodnoťte slot a zanechte svůj komentář