BookWorld

Online Slot Book Of Duat Zdarma

Základní vlastnosti Book of Duat

Datum vydání hry 09.11.2021 Možnost gambling Ano
Poskytovatel softwaru Quickspin Počet válců 5
RTP 96% Minimální sázka 0,1
Bonusy ve hře Ano Maximální sázka 100
Volná zatočení ve hře Ano Výplatní řady 10
Funkce automatického hraní Ano Bonusové funkce Volná zatočení, Speciální symboly Wild and Scatter, Multiplier
Možnost rychlého točení Ano
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Stručné shrnutí výherního automatu Book of Duat

Výherní automat Book of Duat od společnosti Quickspin nabízí hráčům nový zábavný a vzrušující zážitek a zároveň využívá oblíbenou funkci rozšiřujících se symbolů během základní hry. Umožňuje hráčům mít více než jeden rozšiřující symbol spolu s násobiteli a nabízí skvělou hratelnost, která jistě zaujme jak fanoušky automatů ze staré školy, tak modernější hráče.

Klady

  • Vícenásobné rozšiřující se symboly Wild v bezplatných kolech
  • Násobitelé v bonusovém kole
  • Pěkný design slotu

Nevýhody

  • Velmi nestálá hratelnost
  • Základní hra se může zdát repetitivní

Téma výherního automatu Book of Duat

Ve hře Book of Duat se vrací hlavní badatelka společnosti Quickspin, Anna. Naposledy jsme ji viděli, když se potýkala s dinosaury ve hře Dinosaur Rage - a tentokrát se postaví velmi nebezpečným faraonům v egyptské tematice tohoto slotu.

Grafika a animace

Jak se od automatů Quickspin očekává, Book of Duat má skvělý estetický vzhled. Postavy jsou navrženy s jedinečným realistickým vzhledem a působivým důrazem na detail. Symboly s nízkou výplatou jsou standardní pokerové řady 10 - A - jsou však umístěny na pozadí hieroglyfů, což vytváří skvělý vícevrstvý efekt.

Hrát Book of Duat

Jak můžete hrát Book of Duat slot?

Vaše hraní může začít jednoduše přímo ze stránky oblíbeného kasina, kde vyhledáte Book of Duat v herní knihovně a kliknete na hru. Pak už stačí jen nastavit vaši první sázku a můžete roztočit kola hry. Využít můžete také funkci automatického točení.

Funkce slotu Book of Duat

Ve slotu Book of Duat od společnosti Quickspin je 10 výherních řad. Nejštědřejším symbolem ve hře je Book of Duat, který nabízí nejvyšší výhru 2 500x; je také divokým symbolem a spouští bonusové roztočení zdarma.

Co se týče běžných symbolů, Anna nabízí nejvyšší výhru 500x za kombinaci pěti symbolů, zatímco zlatý sarkofág poskytuje výhry 200x.

Bonusy ve hře Book of Duat

Tato hra se od podobných her liší tím, že lze aktivovat více rozšiřujících symbolů. Během jednoho bezplatného zatočení tak můžete získat několik rozšířených výher. Hlavní událostí jsou bezplatná zatočení s rozšiřujícími se symboly, ale před jejich začátkem si uživatelé nejprve vyzkouší kolo výběru a kliknutí, aby určili, jak bonusové kolo proběhne. Symbol knihy je wild a scatter, takže nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá tak dokončit výherní řady.

Volná zatočení zdarma

Bonus za bezplatná kola se spustí, když padnou tři nebo více symbolů Wild. Před zahájením bonusu vstoupíte do kola výběru.

Při vybírání můžete odhalit:

  • +2 až +10 roztočení zdarma
  • +1 až +4 rozšiřující symboly
  • násobitele 1x až 5x

Výplatní tabulka

Symbol Výplata
Faraon

5 x 200

4 x 40

3 x 4

2 x 0,5

Sobek

5 x 75

4 x 10

3 x 3

2 x 0,5

Anubis

5 x 75

4 x 10

3 x 3

2 x 0,5

Anna

5 x 500

4 x 100

3 x 10

2 x 1

Zlatá kniha

5 x 2500

4 x 500

3 x 50

2 x 5

A

5 x 15

4 x 4

3 x 0,5

K

5 x 15

4 x 4

3 x 0,5

Q

5 x 10

4 x 2,5

3 x 0,5

J

5 x 10

4 x 2,5

3 x 0,5

10

5 x 10

4 x 2,5

3 x 0,5

Hrajte Book of Duat zdarma

Protože není nic lepšího, než si vyzkoušet slot zdarma bez použití vlastních peněz, abyste si osvojili jakým způsobem ho ovládat, Book of Duat demo verze vám to umožní. Hrajte bez starostí a bez skutečných sázek zdarma a zjistěte, jak vám hra vyhovuje.

Hrajte Book of Duat z mobilu

Velmi pozitivním aspektem Book of Duat je kompatibilita s mobilními telefony iOS a Android, což vám zaručí, že si slot budete moci zahrát kdykoli a kdekoli přímo na vašem mobilu. Naše Book of Duat recenze navíc potvrdila, že bez omezení kvality nebo hratelnosti!

Závěrečné shrnutí Book of Duat

Book of Duat je slot, který hráčům skutečně přináší nové zážitky a zároveň využívá osvědčený formát. Skvělá grafika a oblíbená egyptská tematika pak dělají z automatu populární hru. Jedinou nevýhodou je, že tyto typy slotů mají poměrně monotónní základní hry. Veškerá akce se odehrává v bonusových kolech zdarma, takže si musíte chvíli počkat, než se vše rozjede.

Ohodnoťte slot a zanechte svůj komentář