BookWorld

Online Slot Book Of Demi Gods Zdarma

Základní vlastnosti Book of Demi Gods 2

Datum vydání hry 05.06.2020 Možnost gambling Ne
Poskytovatel softwaru Spinomenal Počet válců 5
RTP 95,9% Minimální sázka 0,1
Bonusy ve hře Ano Maximální sázka 100
Volná zatočení ve hře Ano Výplatní řady 10
Funkce automatického hraní Ano Bonusové funkce Volná zatočení, Speciální symboly Wild and Scatter
Možnost rychlého točení Ano
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Stručné shrnutí výherního automatu Book of Demi Gods 2

Vstupte do Book of Demi Gods II a připravte se na to, že vás tato vizuálně lákavá hra s báječnými symboly a bonusovými funkcemi ohromí. Book of Demi Gods II je jedním z online slotů izraelského poskytovatele her Spinomenal a přenese vás do světa řecké mytologie. Připravte se na bitvu titánů a skvělé bonusové funkce!

Klady

  • Vychytaná grafika a zpracování
  • Volná zatočení ve hře
  • Originální téma

Nevýhody

  • Pouze jedna bonusová funkce

Téma výherního automatu Book of Demi Gods 2

Book of Demi Gods II je verzí vlajkové lodi společnosti Spinomenal, série výherních automatů Demi Gods. Znovu použila některé výtvarné prvky z větších, fanouškovských her Demi Gods, včetně pozadí a některých symbolů. Vše je zmenšeno pro lepší kompatibilitu s mobily. Přesto jsou řečtí bohové skvělým výchozím materiálem pro výherní automaty. A jejich pojetí od společnosti Spinomenal je zábavné.

Grafika a animace

Ponořte se do tématu hry, do světa starověké, mystické a magické řecké mytologie! Tato hra od Spinomenal vyčnívá z davu díky své vynikající grafice. Najdete zde boha podsvětí Háda a jeho tříhlavého psa, boha války Área a bohyni Afroditu. Přestože je zde spousta detailů – od jemně zdobených symbolů až po průhledné válce umístěné ve zlatě zbarveném rámu - neodvádějí pozornost od celkové hry. Nechybí ani krásný výhled na pohoří, kde sídlí polobozi.

Hrát Book of Demi Gods

Jak můžete hrát Book of Demi Gods slot?

V porovnání s ostatními sloty je Book of Demi Gods II z hlediska hratelnosti poměrně jednoduchá. Zmizelo několik typů bonusů, map a náhodných prvků. Místo toho má Book of Demi Gods II pět válců, tři řady a deset výherních řad. Neobsahuje žádnou gambling funkci a pouze jednu bonusovou hru. Jedná se tedy víceméně o standardní výherní automat.

Funkce slotu Book of Demi Gods 2

Volatilita hry Book of Demi Gods II je vysoká a její RTP (Return to Player) činí 95,90 %, což znamená, že za každých 100 vsazených peněz se vám vrátí 95,90 %. Očekávejte, že vás bohatě odmění shromážděnými symboly, které poskytují nejlepší příležitosti k velkým výhrám. Najdete zde také bonusové funkce volných zatočení a scatter a wild symboly.

Bonusy ve hře Book of Demi Gods 2

Symbol Wild nahrazuje všechny symboly a slouží také jako symbol Scatter, který vyplácí výhru za tři nebo více symbolů kdekoli na válcích. Kromě výplat z jakýchkoli výherních kombinací nebo výplat za symboly Scatter spustí tři nebo více symbolů Wild také 10 bezplatných zatočení.

Volná zatočení zdarma

Před zahájením bezplatných zatočení musí hráč roztočit kolo, které vybere, který symbol bude po dobu trvání bezplatných kol rozšiřujícím symbolem. Když tento symbol padne na válci, násobí se tak, aby daný válec zaplnil. Zatočení zdarma lze spustit opakovaně během hry, čímž získáte dalších deset roztočení zdarma.

Výplatní tabulka

Symbol Výplata
Hora Olymp

5 x 75

4 x 10

3 x 4

2 x 0,5

Hermovy boty

5 x 75

4 x 10

3 x 3

2 x 0,5

Afrodita

5 x 200

4 x 40

3 x 4

2 x 0,5

Hádes

5 x 500

4 x 100

3 x 10

2 x 1

A

5 x 15

4 x 4

3 x 0,5

K

5 x 15

4 x 4

3 x 0,5

Q

5 x 10

4 x 2,5

3 x 0,5

J

5 x 10

4 x 2,5

3 x 0,5

10

5 x 10

4 x 2,5

3 x 0,5

Kniha Scatter, Wild Symbol

Hrajte Book of Demi Gods 2

Jakmile začnete první sázky dávejte si pozor na řecké bohy. Každý symbol vyplácí různé částky a můžete se těšit i na horu Olymp a spoustu mýtických prvků. Hru můžete také pozastavit, pokud si potřebujete odpočinout. Nezapomeňte si uložit, kam jste ve hře došli, a vrátit se na stejnou pozici, abyste mohli příště pokračovat v bezplatných kolech.

Hrajte Book of Demi Gods 2 z mobilu

Book of Demi Gods 2 patří mezi výherní automaty, které si pohodlně zahrajete i z mobilu. Plná kompatibilita s mobilními zařízeními vám usnadní váš herní zážitek klidně i na cestách, bez omezení herní kvality.

Závěrečné shrnutí Book of Demi Gods 2

Doporučujeme vám vyzkoušet tuto zábavnou hru! Funkce bezplatných kol je jedním z nejlepších prvků hry. Hra je rozhodně vzrušující, přičemž Spinomenal je v herním průmyslu dobře známý pro svižnost své techniky. Užijte si volná zatočení a speciální symboly pro skvělé výhry.

Ohodnoťte slot a zanechte svůj komentář