BookWorld

Online Slot Book Of Gold Double Chance Zdarma

Základní vlastnosti Book of Gold Double Chance

Datum vydání hry 16.10.2018 Možnost gambling Ne
Poskytovatel softwaru Playson Počet válců 5
RTP 95,04% Minimální sázka 0,10
Bonusy ve hře Ano Maximální sázka 100
Volná zatočení ve hře Ano Výplatní řady 10
Funkce automatického hraní Ano Bonusové funkce Volná zatočení, Speciální symboly Wild and Scatter
Možnost rychlého točení Ano
Mostbet
Casino Kajot
Palmslots
BetAndreas
Wazamba

Stručné shrnutí výherního automatu Book of Gold Double Chance

Pokud máte rádi automaty s egyptskou tematikou, jste na správném místě. Tento automat je populárním slotem of Playson a má RTP 95,04 %. V naší recenzi Book of Gold: Double Chance najdete vše, co potřebujete vědět o tomto zábavném automatu.

Klady

  • Zajímavé téma
  • Kvalitní grafika
  • Volná zatočení ve hře

Nevýhody

  • Chybí multiplier
  • Nemá progresivní jackpot

Téma výherního automatu Book of Gold Double Chance

V roce 2018 dostali aktivní hráči online her příležitost vstoupit do hrobek starověkého Egypta. Středověké symboly, faraoni a nekonečná dobrodružství doprovázeli každého nadšence na cestě za výhrou hlavní ceny. Book of Gold Double Chance - automat zaměřující se na starověký Egypt a dobrodružství.

Grafika a animace

Po grafické stránce se jedná o velmi dobrou práci. Playson si dali záležet na detailech, proto jsou jednotlivé symboly graficky vychytané, i když na první pohled jednoduší. Stejně tak je tomu se soundtrackem, který vás nebude nijak rušit během hry.

Hrát Book of Gold Double Chance

Jak můžete hrát Book of Gold Double Chance?

Velmi jednoduché ovládání slotu Book of Gold Double Chance pro vás bude intuitivní a rozhodně nijak náročné. Hru zahájíte kliknutím na tlačítko start, můžete také zobrazit výplatní tabulku, nebo nastavit automatické točení. Nastavte si sázku a v pravé dolní části klikněte na start.

Funkce slotu Book of Gold Double Chance

Slot s pěti válci má funkci automatického hraní, která umožňuje nastavit počet automatických roztočení, díky nimž se nemusíte pokaždé obtěžovat klikáním na tlačítko myši. Kromě toho budete mít možnost vyhrát speciální bonusy, které jsou součástí hry.

Bonusy ve hře Book of Gold Double Chance

Co se týče bonusových funkcí, slot nabízí volná zatočení, která spouští speciální scatter symbol, v tomto případě kniha. Před bonusovými zatočeními zdarma navíc vyberete dva náhodné symboly. Oba se stanou expandujícími symboly. Kdykoli jeden z těchto symbolů vytvoří výherní kombinaci, rozšíří se a zaplní celý válec.

Volná zatočení zdarma

Book of Gold Double Chance má speciální bonus v podobě bezplatných zatočení, který se aktivuje vždy, když hráč získá tři nebo více symbolů Scatter. Pak získáte celkem 10 zatočení zdarma a peněžní odměnu. Nicméně to není jediná výhoda, kterou získáte. Během bonusového kola budete mít možnost získat další bezplatná kola.

Výplatní tabulka

Symbol Výplata
Kniha

5 x 200

4 x 20

3 x 2

Faraon

5 x 200

4 x 20

3 x 2

2 x 0,8

Horus

5 x 100

4 x 10

3 x 1,5

2 x 0,4

Oko

5 x 50

4 x 5

3 x 1,2

2 x 0,4

Ank

5 x 50

4 x 5

3 x 1,2

2 x 0,4

A

5 x 12

4 x 1,7

3 x 0,4

K

5 x 12

4 x 1,7

3 x 0,4

Q

5 x 8

4 x 0,8

3 x 0,4

J

5 x 8

4 x 0,8

3 x 0,4

10

5 x 8

4 x 0,8

3 x 0,4

Book of Gold Double Chance hraní zdarma

Pokud chcete hrát Book of Gold Double Chance zdarma, můžete tak učinit pomocí demo verze, která je bezplatná. K aktivaci hry tak nemusíte použít žádný vklad.

Hrajte Book of Gold Double Chance slot z mobilu

Tuto egyptsky laděnou hru si navíc zahrajete i z vašeho mobilu, klidně na cestách nebo o pracovní pauze. Slot je kompatibilní s iOS i Android telefony a při hraní z mobilu se nijak nesnižuje kvalita ani plynulost hry.

Závěrečné shrnutí Book of Gold Double Chance

Pokud jste si jisti, že Book of Gold: Double Chance je pro vás ideální slot, určitě neváhejte si toto egyptské dobrodružství vyzkoušet na vlastní kůži. Čekají na vás volná zatočení zdarma i scatter symbol, vše v příjemném zpracování a s dobrou grafikou.

Ohodnoťte slot a zanechte svůj komentář